Turpinot iesākto tradīciju

ALBA 2018. gada oktobrī, pirmo reizi piedāvāja sociālu projektu "Ēnu diena" ar mērķi vismaz divas reizes gadā, aktīvajām labdarības biedrībām, rudenī un pavasarī apmeklēt sociālās aprūpes centrus visā Latvijā un ēnot to personālu (sociālos darbiniekus, rehabilitētājus, fizioterapeitus, vadītājus, utt.), tādejādi labāk izprotot darba ikdienu, tās smagumu, atbildību un gandarījumu par padarīto.

Pirmajā Ēnu dienā atsaucība bija ļoti maza, ņemot vērā Latvijā esošo lielo biedrību skaitu, bet tas nemazina vēlmi turpināt aicināt piedalīties Ēnu dienā arī šogad. Pirmajā projekta pasākumā piedalījas divas biedrības.

Uzskatu, ka nevar mērķtiecīgi un kvalitatīvi darboties sociālajā jomā, ja nav skaidrība par sociāli mazaizsargāto psronu grupu ikdienu un tas attiecas arī un aprūpes centros mītošajiem cilvēkiem. Tā arī ir mūsu sabiedrības daļa.

Aicinu šogad piedalīties šajā projektā un ļaut sev ieskatīties sociālo aprūpes centru ikdienā, jo tas Tev palīdzēs nākotnes projektos - radot tos mērķtiecīgi, kvalitatīvi un izprasti. IESKATIES

Uz tikšanos!

Līga Uzulniece
ALBA vadītāja