Dzīve paskrien, kā viesulis

Aktīvo labdarības biedrību asociācijas projektā "Ēnu diena" piedalījās Biedrība "Maigais suns", tās suņu meitenes un viņu saimnieks/kinologs Viktors Mucenieks. Palūdzu Viktoram uzrakstīt savu skatījumu par šo dienu SAC Zemgale un sajūtām.

Viktora Mucenieka vēstule:
Dzīve paskrien, kā viesulis un attopies, kad neviena tuva nav blakus ... Bieži tā nav tava vaina, vienkārši tāda ir dzīve. Velkās diena aiz dienas un pelēkā ikdiena sāk kļūt par nastu.
Tādi cilvēki parasti nonāk aprūpes centros, kur personāls cenšas nodrošināt izdzīvošanas vajadzības, bet garīgajam un dzīvespriekam ir nepieciešams kas vairāk par ēdienu un gultu. Un tad nāk talkā lieli un mazi, runājoši un klusējoši palīgi.
Vieni no tādiem ir četrkājainie pūkainie eņģeļi, draudzīgu un mīļu suņu veidolā. Viņi iemaina savu maigumu pret cilvēka glāstu, smaidu, prieka asaru. Pasniedz ķepu, pieglaužas vai iekāpj blakus gultā un labsajūtā piever mirdzošās acis.
Mēs, skrienot pa savu aizņemto dzīvi, neaizdomājamies, ka ir vientuļi cilvēki, kuriem Jūsu uzmanība dotu prieku dzīvot. To dara savā darbiņā audzināti terapijas suņi...." tā raksta Biedrības "Maigais suns" kinologs Viktors Mucenieks.


Līga Uzulniece
ALBA vadītāja

Saistītais raksts